THE SINGLE BEST STRATEGY TO USE FOR مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

The Single Best Strategy To Use For مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

The Single Best Strategy To Use For مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

Blog Article

برای ثبت هر شرکتی یک سری مدارک مورد نیاز است که شما در این گام باید آن‌ها فراهم کنید. برای طی کردن مراحل ثبت شرکت سهامی خاص باید مدارک زیر را فراهم نمایید.

برای مثال حداقل تعداد شرکا برای تشکیل شرکت سهامی عام ۵ نفر است؛ در حالی‌که شرکت سهامی خاص با ۳ شریک قابلیت تشکیل دارد. اگر شما به دنبال ثبت شرکت سهامی خاص هستید، باید بدانید که مراحل ثبت شرکت سهامی خاص نکات ویژه‌ای دارد که ما در این مطلب تا حدودی شما را با آن آشنا می‌کنیم، اما همواره این نکته را مدنظر داشته باشید که ثبت شرکت به‌ تنهایی کار آسانی نیست. شما در طی این مسیر نیاز به پشتیبان و همراه دارید که ثبت‌یار همان همراه همیشگی شما در ثبت شرکت است. کارشناسان ثبت‌یار می‌توانند شما را در این راه دشوار یاری دهند.

ب) در صورتی که کارشناس اداره ثبت شرکتها ایرادی در مدارک مشاهده ننمایند نسبت به تهیه پیش نویس آگهی ثبت اقدام و پیش نویس مربوطه پس از تایید مسئولین اداره ثبت شرکتها تایپ و در روز مراجعه تحویل متقاضی ثبت شرکت سهامی خاص داده می شود.

با توجه به میزان زمان لازم بهتر است از شرکت های خدماتی برای ثبت شرکت استفاده کنید.

ارائه گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه اولیه شرکت

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را به صورت کامل با ثبت شرکت سهامی خاص آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحات جامع و کاملی را ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا نگاهی به این موضوع پرداخته و در مورد آن صحبت کنیم.

۱۴۰۱/۰۳/۰۱ آمار فوتی های کرونا امروز اول خرداد/ ۳۱۲ بیمار جدید کرونا در کشور

۱- تشکیل یک گروه حداقل سه نفره از کسانی که قصد شراکت و سرمایه گذاری برای تاسیس شرکت سهامی خاص را دارند.

مقالات ثبت شرکت قرارداد و نمونه قرارداد مالکیت معنوی همه دسته بندی ها خدمات و تعرفه‌ها

اما کسانی که از شرکت‌ های خدماتی برای ثبت شرکت استفاده می‌ کنند علاوه‌ بر این که روند ثبت شرکت خود را تسریع می‌ بخشد و read more با توجه به اینکه هزینه اولیه شرکت ممکن است بیشتر باشد مبلغ بالاتری را به‌ عنوان کارمزد شرکت خدماتی ثبتی باید بپردازند.

در بین صاحبان کسب و کار محسوب می‌شود. سرمایه محدود، مسئولیت محدود شرکا و سهولت

شرکت های با مسئولیت محدود را می توان تک مدیریتی نیز ثبت کرد. این شرکت می تواند از هیئت مدیره خارج از دارندگان سهم الشرکه نیز تشکیل شود.

ب ) انتخاب بازرس یا بازرسان ( همراه با اتخاب مدیران ) باید در صورتجلسه ای قید و به امضای کلیه سهامداران برسد( م۲۰ ل.

اشخاصی که به دنبال ثبت شرکت هستند. باید بهترین نوع از شرکت‌های تجاری را بشناسند و با قواعد و مقررات هر یک آشنایی داشته باشند.

Report this page