THE GREATEST GUIDE TO ثبت شرکت

The Greatest Guide To ثبت شرکت

The Greatest Guide To ثبت شرکت

Blog Article

تمامی حقوق طراحی سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی پوپونیک است.

با روی کار آمدن سامانه ثبت شرکت ها تمامی مراحل و صفر تا صد خدمات ثبتی به صورت اینترنتی و از طریق این سامانه صورت گرفت و به حضور شخص متقاضی نیازی نیست و حضور وی در اداره هیچ تاثیری در روند انجام کار و تسریع آن نخواهد داشت .

چه شرکتی را ثبت کنیم؟ شرکت سهامی خاص بهتر است یا تعاونی؟ خوب است قبل از هر تصمیمی برای ثبت شرکت‌تان، با مقایسه شرکت تعاونی و شرکت سهامی خاص، از تفاوت‌ها و نقاط مشترک این دو نوع مؤسسه آگاه شوید،...

علاوه بر این شرکت ها، شخص حقوقی می تواند شامل موسسه های غیر تجاری نیز باشد و به علاوه ثبت شرکت های دولتی نیز به موجب قانون الزامی بوده و هم چنین در سال های اخیر، امکان ثبت شرکت های خارجی در کشور ما فراهم شده است.

با الکترونیکی شدن این پروسه فقط دیگر نیاز به کمک دانش حقوقی و مالیاتی و تجربه ثبت شرکت دارید.

موسسه حقوقی پایش دارای کادری باتجربه و سابقه ای درخشان در امور و خدمات ثبت شرکت

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هاناثبت می باشد

در واقع دفتر ثبت تجارتی ، دفتری است که از طریق آن می توان برای شناسایی تجار مقیم یک محدوده خاص جغرافیایی استفاده نمود.

در صورت عدم وجود نقض و یا نقصی در مدارک ارسالی و تایید توسط کارشناس مربوطه، کارشناس مسئول نسبت به تهیه پیش نویس آگهی ثبت اقدام می‌کند که در این صورت باید شخص متقاضی یا وکیل ثبت شرکت با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی، برای اخذ مدارک ثبتی و امضاء دفاتر، به اداره ثبت مراجعه نماید.

در صورتی که صاحب یک شرکت هستید و قصد دارید که به صورت رسمی و قانونی به فعالیت‌های تجاری حوزه کاری خود بپردازید، باید ابتدا get more info شرکت خود را به ثبت برسانید.

گواهی پرداخت بانکی به منظور اثبات ‌واریز ۳۵ درصد از سرمایه اصلی کل شرکت به حساب افتتاح شده باشد.

یک دیدگاه در مورد “نحوه استعلام شماره ثبت شرکت” میلاد گفت:

ثبت شرکت هانا خدماتی مانند ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ها ، ثبت برند و علامت تجاری، خرید و فروش شرکت و همچنین فروش برند آماده را در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه مناسب به شما ارائه می‌دهد.

بعد از انتشار آگهی، شرکت شما ثبت شده و از این پس می‌توانید به صورت قانونی و رسمی تحت اعتبار شرکت به فعالیت‌های تجاری مورد نظر خود بپردازید.

Report this page