A REVIEW OF ثبت شرکت

A Review Of ثبت شرکت

A Review Of ثبت شرکت

Blog Article

پس از به ثبت رساندن شرکت ، متقاضی در سامانه ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان ثبت نام می نماید.دبیرخانه کارگروه پس از بررسی اولیه اسناد شرکت، ان را به کارگزار ارزیابی ارجاع میدهد.سپس کارگزار اطلاعات خودرا در سامانه مربوط به دبیرخانه کارگروه بارگذاری کرده و دبیرخانه پس از بررسی ارزیابی و صحت اطلاعات و تطبیق با ایین نامه نتیجه را به کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان ارائه می نماید.

البته تأییدیه شرکتهای «دانش ‌بنیان نوپا»، دارای اعتبار یک ساله بوده و تنها برای یک دوره یک ساله (مجموعا دو سال) می‌تواند تمدید شود.

اگرهمین الان کسی بخواهد تا یک چنین شرکتی تاسیس کند باید چه کند؟

حداقل ۳ سال سابقه فعالیت کاری یا علمی در حوزه فعالیت شرکت و یا سابقه مدیریتی داشته باشند.

۰۲۱ - ۷۴۳۱۸۷۰۰ مقالات ثبت شرکت قرارداد و نمونه قرارداد مالکیت معنوی همه دسته بندی ها خدمات و تعرفه‌ها مرکز تماس

حداقل ۳ سال سابقه فعالیت کاری یا علمی در حوزه فعالیت شرکت و یا سابقه مدیریتی داشته باشند.

رسید پرداخت سرمایه شرکت (حداقل ۳۵ درصد باید پرداخت شود). پرداخت در بانکی انجام شود که شرکت در ابتدا در آن بانک حساب افتتاح کرده است.

تمامی تعرفه ها و هزینه ثبت شرکت را در مقاله ای برای شما بیان کرده ایم، تا متقاضیان به این تعرفه ها دسترسی داشته باشند و بتوانند این هزینه هارا مدیریت کنند؛ ولی لازم به ذکر است که معیار های زیادی در تعیین هزینه ثبت شرکت دخیل است مثلا اگر شرکت تان کوچک باشد، هزینه روزنامه رسمی یک قیمت است، اگر شرکت تان بزرگ باشد ، هزینه روزنامه رسمی گران تر خواهد شد.

تعقیب و گریز پلیس چین با فرد بدون ماسک

عرضه اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری بازرسین شرکت و همه اعضاء هیئت مدیره

طبق آیین نامه مصوب،شرکت های دانش بنیان ،اهدافی نظیر ، ترغیب هیئت علمی دانشگاه ها و واحدهای ‌پژوهشی برای فعالیت های بیشتر در رفع نیاز جامعه و امکان افزایش درآمد اعضای هیئت علمی، تجاری سازی یافته های ‌پژوهشی، افزایش درآمدهای اختصاصی دانشگاه ها و واحدهای ‌پژوهشی موضوع کلی فعالیت دانش بنیان را دنبال می کنند.

۴) شرکتها و مؤسسات دانش بنیان در اولویت استقرار در پارک های علم و فناوری، check here مراکز رشد، مناطق ویژه علم و فناوری و مناطق ویژه اقتصادی می باشند. ۵) اولویت واگذاری تمام یا بخشی از سهام مراکز و مؤسسات پژوهشی دولتی قابل واگذاری براساس ضوابط قانونی به شرکت های دانش بنیان می باشد. ۶) در مناقصات قراردادهای پژوهشی، فناوری و تجاری سازی و عرضه کالاهای دانش بنیان ساخت داخل دستگاههای اجرایی حائز اولویت می باشند . ۷) وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موظف است فهرست نیازهای فناورانه، تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز دستگاه های اجرایی خود را به شرکتها و مؤسسات دانش بنیان نیز اعلام نماید . ۸)بنیاد ملی نخبگان بر اساس طرح شهید تهرانی مقدم به منظور زمینه سازی همکاری مؤثر دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی مشمول ضوابط و مقررات بنیاد با شرکت های دانش بنیان، بخشی از حقوق دانش آموختگان برتر در مؤسسات و شرکت های دانش بنیان را تا سقف ۲ سال متقبل می گردد. این امر به منظور ساماندهی اشتغال دانش آموختگان برتر در حوزه های تخصصی جهت بهره مندی از توانایی های آنان در شرکت های دانش بنیان است.

به همین دلیل، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، سامانه ای را با عنوان سامانه جامع ثبت شرکت ها راه اندازی نمود که از طریق آن متقاضیان ثبت شرکت و موسسه های غیر تجاری می توانند کلیه فرآیند درخواست خود را تا مرحله نهایی انتشار آگهی در روزنامه رسمی به صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام دهند.

مرحله ۱ ) انواع شرکت به ۷ دسته تقسیم بندی می شوند؛ این تقسیم بندی به دلیل تفاوت در نوع، قوانین و وظایف شرکا، باهم متفاوت هستند؛ در این مرحله شما بایستی نوع شرکت خود را انتخاب کنید:

Report this page